Челси се завърна на първо място в WSL, след като победи борещия се Уест Хям
Breaking News | 2024-03-24 | 21:48:33

Челси се завърна на върха в Женската Суперлига с противоречива победа с 2-0 над втория в дъното Уест Хем.

Аги Попадението на Бивър-Джоунс във втората минута постави контрола над гостите, но Уест Хем трябваше да изравни чрез Хонока Хаяши само за изравняването да бъде отхвърлено за засада. без ВАР нямаше възможност да се отмени решението и усилията на Ерин Кътбърт в 88-ата минута видяха Челси да си върне първото място, изравнен по точки с Манчестър Сити, но с две голови разлика по-добри.

Поредицата без победа на Ливърпул срещу съседите Евертън беше удължен до пети мач в лигата след нулево равенство на Гудисън Парк, въпреки че точката ги измести над Манчестър Юнайтед на четвърто място.

Отличен пас от Лорън Джеймс за поставяне на Аги Бивър-Джоунс, която намери вратата